Nieuwe schooluniformen

Nieuwe schooluniformen

Nieuwe schooluniformen voor de kinderen van More Africa

1 donatie
€ 18 van € 1.247 ingezameld

Help onze 50 kinderenvan More Africa aan een nieuw schooluniform

Een schooluniform is veel meer dan alleen kleding.
Het geeft kinderen een gevoel van trots, zelfvertrouwen en erbij horen. Met een netjes uniform kunnen zij met opgeheven hoofd naar school en zich richten op wat écht belangrijk is: leren en groeien.

Voor het nieuwe schooljaar willen we alle 50 kinderen van More Africa voorzien van een compleet nieuw uniform.

Ieder kind ontvangt:

👖 2 broeken
👔 1 blouse
👕 1 T-shirt

De kosten per kind

T-shirt: TZS 10.000
Stof voor 2 broeken: TZS 30.000
Stof voor 1 blouse: TZS 15.000

Totaal materiaalkosten per kind: TZS 55.000 (ongeveer €18,50).

Om ervoor te zorgen dat alle uniformen vóór de start van het nieuwe schooljaar klaar zijn, huren we naast onze vaste kleermaker tijdelijk een extra kleermaker in voor maximaal twee maanden. Zo creëren we tegelijkertijd extra werkgelegenheid binnen de lokale gemeenschap.


Ons doel
De totale kosten voor 2 uniformen per kind bedragen tussen de TZS 3.550.000 en TZS 3.750.000 (ongeveer €1.180 tot €1.247).

Met jouw donatie help je niet alleen aan nieuwe uniformen, maar geef je een kind de kans om met trots en zelfvertrouwen aan een nieuw schooljaar te beginnen.

Iedere bijdrage, groot of klein, brengt ons dichter bij ons doel.

Samen zorgen we ervoor dat geen enkel kind zonder passend schooluniform aan het nieuwe schooljaar hoeft te beginnen.

Een uniform verandert misschien niet de wereld. Maar voor onze kinderen kan het wel het verschil maken.

Help jij mee om 50 kinderen met trots aan het nieuwe schooljaar te laten beginnen? 

1 dag geleden gestart
37x bekeken

Actie georganiseerd door:

Ellen van Beers

Ellen van Beers

1 donatie
€ 18 van € 1.247 ingezameld

Donaties

  • Hilde Lavrijsen € 18,50
    1 dag, 1 uur geleden
1 dag geleden gestart
37x bekeken