Mémoire Perdue

Mémoire Perdue
Nick Delafontaine

Wilt u samen met ons bouwen aan de toekomst van Mémoire Perdue?

8 donaties
12%
€ 305 van € 2.500 ingezameld

Wij zijn een jong theatergezelschap uit Antwerpen, gedreven door passie. Het vertellen van sterke, eigentijdse verhalen. Met beperkte middelen maar een grote dosis inzet en creativiteit brengen wij onze producties volledig tot stand met eigen financiële middelen.

Theater maken vraagt echter meer dan talent alleen. Repetitieruimtes, decor, kostuums, techniek en promotie brengen kosten met zich mee die voor een startend gezelschap een grote uitdaging vormen. Daarom zijn wij op zoek naar sponsors die samen met ons willen investeren in de toekomst van Mémoire Perdue.

Met uw steun, elke bijdrage – groot of klein – maakt een wezenlijk verschil en geeft ons de ruimte om artistiek te blijven experimenteren en onze voorstellingen toegankelijk te houden voor een breed publiek.

Wilt u samen met ons bouwen aan de toekomst van Mémoire Perdué?

op 21-01-2026 gestart
393x bekeken

Actie georganiseerd voor:

Mémoire Perdue

Mémoire Perdue

Theater de plek waar hij met zichzelf,
auteurs en spelers in gesprek kan gaan.

Actie georganiseerd door:

Nick Delafontaine

Nick Delafontaine

8 donaties
12%
€ 305 van € 2.500 ingezameld

Donaties

  • Jan Binnemans € 50,00

    Een duwtje in de rug om dit unieke project verder te laten werken! Op naar de volgende su… Een duwtje in de rug om dit unieke project verder te laten werken! Op naar de volgende succesvolle producties!

    op 26-03-2026
  • Raymond De Bruyne € 50,00

    Laat theater zegevieren met prachtige producties bij Mémoire Perdue. Teater is en blijft… Laat theater zegevieren met prachtige producties bij Mémoire Perdue. Teater is en blijft....een feest voor velen!

    op 23-03-2026
  • Martine Theys € 20,00

    Veel succes .Groetjes Frans en Martine

    op 22-01-2026
  • Eddy Deschutere € 20,00

    Succes jullie doen dat fantastisch ❤️

    op 22-01-2026
  • Liesbeth Stoffels € 50,00

    Wij willen blijven genieten van jullie producties. Succes!

    op 22-01-2026
Toon alle donaties
op 21-01-2026 gestart
393x bekeken