Laatste hoop
Steun gevraagd voor verschillende maar samenhangende hulpvragen
Ik zal t kort houden:
alles (niet echt alles want ik ben gezegendmet t feit dat ik m'n ouders nog heb) kwijtgeraakt: baan, auto, huis. gevolg: dakloos.
Ik t heb ondanks dat ik dakloos was en helemaal aan t einde van m' latijn alsnog binnen een kleine driekwart jaar t weer opgebouwd. Er was geen “potje”
Mijn situatie is iig nu:
Door een daklekkage die in 2021 is ontstaan in mijn slaapkamer en inmiddels steeds verder uitbreid, heb ik ontzettend veel schade geleden aan goederen/ materialen enz maar ook gezondheidsproblemen bij mezelf en mijn huisdieren.
Ik blijf het proberen bij de woningbouwcorporatie om een reparatie in te plannen maar ter vergeefs….
Ik werk in een openbare gelegenheid dus ik moet goed op m'n gezondheid letten. Wil mijn baan niet kwijt.
Iig mijn hulpvraag is:
Er is nergens een budget voor:
Niet voor de tandarts:
Ik heb 2 gaatjes maar helaas….
Dierenartskosten ook niet…
Mijn schade wordt niet vergoed ivm de verzekering de woningbouw verantwoordelijk stelt en ik heb dus geen schijn van kans ivm ik geen advocaat kan betalen. Heb geen recht op eigen bijdrage.
Zo snel mogelijk een (tijdelijke) oplossing/ reparatie uit laten voeren zodat ik weer op de slaapkamer kan komen/ slapen.
Ga zo maar door….
Ik ben nog maar net begonnen meteen nieuwe baan en leren. Ikhebeindelijk weer een nieuwe kans/ motivatie/ zelfwaarde hierdoor en kan t echt nietpermitterenom de baan te verliezen maar als hetzo doorgaat dan is de kans groot…. HELP????
Als voorbeeld: Door Waterschade zijn m'n matrassen en houten bed niet meer bruikbaar. Kleding, vloer, kasten enz zeg maar alles wat ik nog had(foto's etc) plus wat ik weer had opgebouwd, alles heeft Waterschade met de daarbij behorende gevolgen zodat deze niet meer bruikbaar zijn.
Graag zou ik met via dezeweg als laatste hoop steun willen ontvangen door een kleine bijdrage te vragen
Ik zou u ontzettend dankbaar zijn!
Ik heb ook filmpjes en foto's extra indien gewenst
Liefs Gertas
Doneer aan Laatste hoop
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Laatste hoop
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
0 donaties
€ 0 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
Tess ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
