Inloophuisje Roeselare heeft u nodig. Huiskamer psychische kwetsbaarheid.
Onze warme huiskamer in het hart van de stad Roeselare dreigt te moeten sluiten. Help ons onze veilige haven te behouden.
In het inloophuisje te Roeselare maken we ruimte om mensen op adem en op verhaal te laten komen. Mensen met een psychische kwetsbaarheid en/of geraakt door trauma/geweld zijn van harte welkom in onze veilige huiskamer voor een losse babbel en desgewenst voor een diepgaander gesprek met een ervaringsdeskundige medewerker. We organiseren daarnaast praatgroepen, koffie met taart op zondag, … .
Wij komen thuis in de ont-moet-ing. Voor sommigen is het de eerste keer dat we ‘thuis’ ervaren. Wij hebben jouw hulp nodig om de kosten van huur en verwarming te blijven bekostigen zodat onze warme en veilige huiskamer kan openblijven voor wie daar, vandaag en morgen, nood aan heeft.
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:
Over De Grenzen Heen VZW
In het inloophuisje te Roeselare maken we ruimte om jou op adem en op verhaal te laten komen. Onze warme huiskamer is een veilige haven in een hectische wereld. Sluit aan bij onze groep ervaringsdeskundigen en lotgenoten en kom thuis in de ont-moet-ing. Niets hoeft, het kan wel, jij kiest: het is jouw verhaal.
Actie georganiseerd door: