Hulpmiddelen nodig
drempelhulpen, muurbeugels, transferbeugel en aangepast bestek nodig
Hoi, ik ben een jonge invalide vrouw en heb nogal dringend hulpmiddelen nodig maar deze zijn allemaal niet goedkoop.
Door alle bijkomende (para)medische kosten en betalende hulp die ik nodig heb, kom ik zoizo al amper rond dus ik kan niet sparen om deze (zoveelste) dure hulpmiddelen aan te kopen…
Ik kom (nog) niet in aanmerking voor vaph maar kan eigenlijk niet meer wachten met de hulpmiddelen.
Ik heb reeds 2 aanvragen gedaan bij het BCSD maar die vinden dat ik maar moet wachten op een dossier bij de vaph omdat dat volgens hen maar een dikke maand zou duren om het in orde te maken terwijl de realiteit jammer genoeg is dat het zeker 6 maanden tot 1 jaar kan duren voor FOD en vaph in orde geraakt is… BCSD vind dat ik geen diagnose heb maar ik heb al jaren fibromyalgie en dat word gewoon genegeerd door hen.
Daarom hoop ik op het begrip en de gulheid van de mensen om me een beetje te helpen ?
Doneer aan Hulpmiddelen nodig
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Hulpmiddelen nodig
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
0 donaties
€ 0 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
Evi ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
