Hulp voor Joshua zijn uitvaart

Hulp voor Joshua zijn uitvaart

Joshua is geboren met 22 weken en had een hartafwijking en mocht niet bij ons blijven.

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Hallo ik ben Johanna en trotse moeder van drie dochters,en oma van Joshua ons eerste kleinkind.
Onze dochter 26 jaar was 20 weken zwanger en kreeg de diagnose baarmoederhalskanker en omdat er ingegrepen moest worden voor haar gezondheid, is Joshua met 22 weken gehaald,maar hij  bleek een hartafwijking te hebben en werd geopereerd maar hij werd erg ziek en mocht maar 2 weken bij ons zijn.
Onze dochter was al een traject van Chemo en bestralen in gegaan en nu komt dit verdriet er ook nog bij,als Joshua de hartafwijking niet had gehad dan had hij het kunnen redden volgens de arts.

Onze dochter is erg ziek van de behandelingen en het verdriet maakt het nog zwaarder zo ook voor onze schoonzoon.
De kanker werd per toeval ontdekt bij een controle omdat ze bloedverlies had,we zijn intens verdrietig om het verlies van Joshua en we hopen dat onze dochter goed kan herstellen.

We willen jullie vragen om ze te steunen en te doneren voor een uitvaart,zodat ze deze zorgen er niet bij krijgen,dit vraag ik als moeder en oma !!

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
8 uur geleden gestart
3x bekeken

Actie georganiseerd door:

Johanna Cornelissen

Johanna Cornelissen

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
8 uur geleden gestart
3x bekeken