De actiebeheerder heeft het doneren gedeactiveerd. Doneren is niet meer mogelijk.

Hulp gezocht

Hulp gezocht

Uw steun kan mij helpen om weer ademruimte en toekomstperspectief te krijgen.

 
€ 0 ingezameld

Doneren is niet meer mogelijk

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Lieve mensen,

Mijn naam is Moïse, ik ben 25 jaar en woon in Antwerpen. In 2021 heb ik een verkeersongeval gehad met een bedrijfswagen, waarvoor ik aansprakelijk ben gesteld. Sindsdien draag ik de verantwoordelijkheid om deze schuld af te betalen. Ik werk ontzettend hard om alles in orde te krijgen, maar het voelt alsof er geen einde komt aan deze zware last.

Naast deze schuld heb ik ook een lopende hypotheek voor mijn appartement. Dit maakt het extra moeilijk om financieel adem te halen. Ik wil, net zoals andere jongeren van mijn leeftijd, kunnen genieten van het leven en plannen maken voor de toekomst. Helaas voelt dat nu als een verre droom.

Daarom vraag ik uw hulp. Elke bijdrage, groot of klein, zou een wereld van verschil maken. Het zou me de ruimte geven om wat rust te vinden en weer een toekomst op te bouwen. Ik ben u enorm dankbaar voor uw steun en begrip.
 

Met vriendelijke groet,

Moïse

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
op 17/01/2025 gestart
23x bekeken

Actie georganiseerd door:

Moïse zidane Bula bula

Moïse zidane Bula bula

 
€ 0 ingezameld

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Doneren is niet meer mogelijk

Donaties

 
Toon alle donaties
op 17/01/2025 gestart
23x bekeken