Herenig Emma met haar beste maatje
Emma’s ultieme soulmate, het paard Grimeur, is in 2020 naar Amerika verkocht, nu willen we hem terughalen.
In 2020 is Emma’s ultieme soulmate Grimeur, verkocht naar de VS. Helaas voor een bedrag dat wij niet kunnen betalen. Via Insta en FB hebben wij contact gehouden met zijn trainster. Helaas heeft zijn eigenaar besloten hem weer te verkopen waardoor het risico bestaat dat wij hem uit het oog verliezen. Omdat Emma enorm verdrietig is hierdoor en omdat ik haar wil laten zien dat dromen soms toch uitkomen, heb ik deze crowdfunding opgestart. Mochten er dus mensen zijn die een paar euro’s kunnen missen, doneer dan alsjeblieft, je zou er een enorme dierenvriend enorm blij mee maken!
Actie georganiseerd door:
Suzanne Hoogendijk
Donaties
-
Longina van Velzen € 20,00
Wat een geweldig initiatief Emma!!
op 17-11-2021 -
Anoniem € 5,00
Zo’n mooi initiatief! Zet m op Emma!
op 17-11-2021 -
Esther Gielen € 25,00
Lieve Emma, dromen komen soms echt uit. Als deze uitkomt, kom ik een rondje rijden :) dik… Lieve Emma, dromen komen soms echt uit. Als deze uitkomt, kom ik een rondje rijden :) dikke knuffel Esther
op 15-11-2021 -
Erik Spaan € 1.000,00
Al sinds je 4 bent droom je al van paarden. Met 6 zat je erop. Ik hoop dat dit je ook luk… Al sinds je 4 bent droom je al van paarden. Met 6 zat je erop. Ik hoop dat dit je ook lukt. ? Trots op jou!
op 15-11-2021 -
Britt van den Bor € 5,00
Succes meis!?
op 15-11-2021