Geef Emma en haar dochtertjes ademruimte

Geef Emma en haar dochtertjes ademruimte

Emma is alleenstaande moeder met 2 dochtertjes en kan de eindjes niet aan elkaar knopen...

 

Help deze moedige mama en haar ontzettend lieve dochters!

Emma groeide op in een onveilige situatie. Haar moeder kampte met verslavingsproblematiek. Haar biologische vader heeft ze ooit 1x ontmoet, maar hij verzwijgt haar bestaan voor de buitenwereld. Hij heeft immers een gezin dat niets van Emma afweet. Desondanks haalde Emma haar diploma en zette ze 2 prachtige dochters op de wereld. De vader van haar eerste dochter verliet haar evenwel van zodra ze zwanger bleek. Van financiële steun vanwege de vader is dus ook geen sprake. Momenteel is zij is alleenstaande moeder. Emma en haar dochtertjes werden vorig jaar onverwacht enkele maanden thuisloos. Emma had haar sociale woning opgezegd om in te trekken bij haar toenmalige partner, samen met haar kinderen. Helaas zette hij na enkele weken een punt achter de relatie en stond ze op straat met de kinderen. Ze verbleef hier en daar met haar dochters, wat ontzettend stressvol was voor hen allemaal. Emma zwoer dat dit hun nooit meer zou overkomen. Ze hadden nood aan stabiliteit en veiligheid. Emma knokte hard om een lening te krijgen voor de aankoop een eigen woning. 

Emma combineert nu verschillende jobs en werkt 60 uur per week om de lening af te betalen. Toch staat de rekening onder 0. Huishoudelijke apparaten gaan in een snel tempo stuk, regelmatig zijn er reparaties nodig,  terwijl er geen geld voor is. De kinderen groeien uit hun kleren. De kamer van de oudste dochter heeft nog geen verwarming. Kortom, het huis is toe aan renovatie.

Kosten, werk, klusjes en zorgen stapelen zich op en een burn-out loert om de hoek. Het zou fantastisch zijn als Emma ademruimte kon krijgen en ``slechts`` 40 uur hoefde te werken in plaats van 60u om het hoofd boven water te houden. Zo zou ze vaker thuis kunnen zijn bij de kinderen en beter voor zichzelf kunnen zorgen.

Het doel van deze actie is eerst en vooral om de maand te kunnen eindigen met een positief getal op de rekening. Als alle dringende kosten achter de rug zijn, droomt ze ervan om 1 kamer van het huis en de badkamer op te knappen voor verhuur als bed & breakfast. Op die manier kan Emma iets verdienen om de hypotheek af te betalen, zonder thuis afwezig te zijn. Mocht de actie een heel groot succes zijn, kan ze een deel van haar hypotheek aflossen om de maandelijkse afbetaling te verminderen en dus minder uren te gaan werken.

Ik hoop op uw steun voor Emma en haar kinderen, zodat ze ademruimte krijgen uit deze verstikkende situatie.

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
1 week, 2 dagen geleden gestart
385x bekeken

Actie georganiseerd door:

Stefanie Recour

Stefanie Recour

 

Donaties

 
Toon alle donaties
1 week, 2 dagen geleden gestart
385x bekeken
 
Andere acties in: Familie
Misbruik melden