Draag geloof. Steun de missie.

Draag geloof. Steun de missie.

BLSD is meer dan kleding. Het is een beweging. Draag geloof. Steun onze start en verspreid het Woord met ons.

 

Soms roept God je om iets te bouwen dat groter is dan jijzelf. Iets dat je niet alleen voor jezelf doet, maar voor iedereen die zich verloren, vergeten of klein voelt.

Wij zijn Miriam en Cloe — twee zussen, maar vooral dochters van God. BLSD is niet zomaar een kledingmerk. Het is onze roeping. Onze gebedsverhoring. Onze stap in geloof.

In een wereld waar jongeren overspoeld worden met leugens over wie ze zijn, willen wij één boodschap terugbrengen in hun hart:

Je bent geliefd. Je bent gekend. Je bent niet toevallig. Je bent BLSD.

Met onze kleding willen we het Woord van God zichtbaar maken. Niet alleen in kerken, maar juist daarbuiten. In klaslokalen. Op straat. In gezinnen.

Elk stuk dat we maken draagt een belofte: Want soms is één zin op een T-shirt genoeg om iemand eraan te herinneren dat God hem ziet.

Maar we kunnen dit niet alleen.

We hebben geen grote budgetten. Geen beroemdheden die ons promoten. Alleen geloof, toewijding en een droom die elke dag groeit in ons hart.

Daarom vragen we jouw hulp. Niet als sponsor. Maar als zaailing in iets eeuwigs.

Met jouw donatie kunnen we de eerste collectie realiseren: van stoffen tot labels, van verpakking tot verzending. Alles wat nodig is om deze droom werkelijkheid te maken.

BLSD is gebouwd op geloof — maar gedragen door mensen zoals jij.

En onze droom gaat verder dan kleding. We willen bemoedigen, ondersteunen, werkgelegenheid creëren, teruggeven aan mensen in nood zoals:

• Voedselpakketten voor gezinnen in nood

• Kleding voor wie niets heeft

• Bijbels voor wie nooit het Evangelie heeft gelezen

• Hoopvolle hulp voor wie het is kwijtgeraakt

Dit is niet zomaar mode. Dit is herstel. Bevestiging. Evangelie. In elke draad.

Als jij gelooft in jonge mensen die durven te staan voor Jezus…

Als jij geraakt bent door deze missie…

Steun ons. Deel dit. Bid voor ons.
Want we geloven: wat in geloof wordt gezaaid, zal overvloedig vruchten dragen.

Met alles wat we zijn,

Miriam & Cloe


 

“Laat je licht schijnen voor de mensen, zodat zij je goede werken zien en je Vader in de hemel verheerlijken.” – Matteüs 5:16

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
6 dagen geleden gestart
185x bekeken

Actie georganiseerd door:

Miriam Hoyer

Miriam Hoyer

 

Donaties

 
Toon alle donaties
6 dagen geleden gestart
185x bekeken