Casana Vzw

Casana Vzw
Annemie Wysmans
Deel deze actie via:

Gezinnen helpen om levensbelangrijke therapie voor jonge meisjes met een eetstoornis betaalbaar te maken.

 

CASANA wil tegemoet komen aan de lange ambulante en residentiële wachtlijsten (meer dan een jaar) en snel gespecialiseerde hulp op maat dicht bij huis aanbieden voor heel het gezin. Onderzoek toont immers aan dat een snelle behandeling waarbij heel het gezin betrokken wordt, belangrijk is ifv een goede prognose.  

CASANA wil dit doen via een intensief 10 weken durend ambulant en multidisciplinair dagbehandelingsprogramma aan te bieden voor gezinnen met dochters (12 -15 jaar) die kampen met een eetstoornis.   

 De Vzw wil een huiselijke plek creëren waar deze jonge meisjes en het gezin tot rust kunnen komen en samen met andere gezinnen kunnen leren omgaan met de eetstoornis en dit dmv diverse systeemgeoriënteerde therapieën en ateliers. Er wordt bewust gekozen om telkens met een beperkte groep van 8 gezinnen aan de slag te gaan.

Doordat het dagbehandelingsprogramma maar 3 dagen in de week beslaat, kunnen de jongeren ook voeling blijven houden met hun sociale leven wat ook mentaal stimulerend werkt.

Met dit bedrag kunnen we 24 jongeren helpen in telkens  3 trajecten van 10 weken

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
op 18/02/2023 gestart
694x bekeken
Website widget
Voeg een donatieknop van deze actie toe aan een website of blog

Actie georganiseerd voor:

Casana Vzw

Casana Vzw

Actie georganiseerd door:

Annemie Wysmans

Annemie Wysmans

 

Donaties

 
Toon alle donaties
op 18/02/2023 gestart
694x bekeken
Website widget
Voeg een donatieknop van deze actie toe aan een website of blog