Bezoekje mei 2025 :)
Feestelijk moment mei 2025
Lieve vrienden en vriendinnen,
? Een feestelijk moment! ?
Met trots en blijdschap willen we jullie laten weten dat Stichting Brug van Hoop gisteren officieel is opgericht bij de notaris! We zijn bovendien bezig om de ANBI-status aan te vragen, zodat giften fiscaal aftrekbaar worden.
Dankzij jullie – onze trouwe donateurs en vrijwilligers – hebben we na jaren van toewijding deze mijlpaal bereikt.
Wat doen we?
We zetten ons al jaren in voor kinderen die leven in armoede, wees zijn of in kwetsbare omstandigheden verkeren. Dit zijn kinderen die één of beide ouders hebben verloren, of kinderen van ouders met een beperking. Sinds kort zijn we ook gestart met een nieuw project dat zich specifiek richt op kinderen mét een beperking. Dit project krijgt langzaam vorm, maar dat er dringend hulp nodig is, staat vast.
Wat komt eraan?
Eind mei vertrek ik weer naar de kinderen die wij al jaren ondersteunen.
We willen dan?
Kinderen die in maart geen kleding of schoenen hebben ontvangen, alsnog voorzien van nieuwe kleding en schoeisel.
Een gezellig etentje organiseren voor de kinderen.
? Kosten kleding + schoenen per kind: €30
?️ Voor het etentje kun je doneren wat je wil en kunt missen.
Zoals altijd kopen wij lokaal in tegen inkoopprijs, zodat elke euro optimaal wordt benut.
Wil je bijdragen of heb je vragen? Neem gerust contact met mij op!
Samen verspreiden we hoop en vreugde ?
Met warme groet,
Melek
Stichting Brug van Hoop
Doneer aan Bezoekje mei 2025 :)
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Bezoekje mei 2025 :)
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
40 donaties
€ 1.635 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
Melek ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
